افرادی که از آلرژی رنج میبرند

به طور مثال افرادی که نمره چشم مثبت دارند در ایران نمی توانند از لنزهای طبی رنگی استفاده کنند چون در بازار وجود ندارد. در آستیگماتیسم های بالا تصاویر با عینک کج و معوج است ولی با لنز وضعیت طبیعی دارند. توصیه میشود لنز را از سمت درست روی انگشت اشاره قرار دهید، با انگشت میانه دست دیگر، پلک را بالا بکشید و با انگشت وسط همان دستی که لنز روی آن است پلک را پایین بکشید. و اگر کاربر برند خاصی مد نظر داشته باشد و نمره چشم او بالا باشد امکان استفاده از لنز طبی رنگی را ندارد. اما اگر آستیگماتیسم شدید باشد و چشم فرد نمره بالایی داشته باشد شاهد تغییر شکل حالت دایره ای قرنیه به حالت کروی هستیم که در این حالت باعث تاری دید نیز می شود . بیشتر لنزهای طبی که مورد استفاده کاربران است از نوع لنز تماسی نرم می باشد که با تکنولوژی بسیار بالای اپتیکی ساخته شده است و دارای قابلیت انعطاف پذیری بالایی می باشد. مرکز لنز ایران نمایندگی این نوع لنزها را بر عهده دارد. ما کیفیت لنزها را تصمین میکنیم.

من جمله : میزان میوپی ( نزدیک بینی ) / هیپرمتروپی ( دور بینی ) / آستیگماتیسم و عوامل دیگری چون : میزان تحمل بیمار ، سازگاری با لنز ، چگونگی استفاده ، محیط ، انتخاب خود فرد ، کیفیت و البته برند لنز و . پرهیز کرده، با مراجعه به اپتومتریست یا جراح چشم، لنز استاندارد تهیه کنند و از آموزشهای بهداشتی در مورد چگونگی استفاده از لنز بهره مند شوند. از لنزهای چشمی طبی رنگی هم می توان به صورت روزمره استفاده کرد و هم می توان در مراسم های خاص یا در شرایطی که امکان استفاده از عیتک وجود ندارد بهره مند شد. فقط افرادی که آستیگمات پایینی دارند می توانند به جای لنز آستیگمات از لنز طبی ساده بی رنگ استفاده کنند در غیر این صورت بایستی از لنز چشم توریک یا عینک طبی استفاده کنند. در آستیگماتیسم های نامنظم و یا قوز قرنیه ( کراتوکونوس ) عینک قادر به اصلاح دید نمیباشد ولی با لنز بخوبی اصلاح میشود. خوشبختانه تولید کنندگان لنز چشم محدودیتی برای افرادی که چشم های ضعیفی دارند قائل نشده اند و لنزهای چشمی تولید کرده اند که علاوه بر زیبایی بتوانند با آن ها محیط اطراف خود را بهتر ببیند.

لنز طبی امروزه با پیشرفت هایی که در صنعت تولید خود داشته امروزه مصرف کنندگان زیادی پیدا کرده است. در این خصوص پلیمیر های جدیدی عرضه شده اند که اکسیژن زیادی از خود عبور میدهند و براحتی برای کودکان قابل تحمل هستند و دید کودک با لنز مناسب اصلاح میشود. موارد استعمال لنز طبی درمانی در بیماریهای قرنیه در کودکان برای پیشگیری و درمان آمبلیوپی بکار گرفته میشوند. سرُم صرفا برای شستشوی لنز بکار میرود و مطلقا کار محلول را انجام نمیدهد . لنز سخت نافذ اکسیژن (rgp)از دیگر انواع لنز های سخت می باشد.خوب است بدانید که این لنز به راحتی تبادل اکسیژن را انجام می دهد و برای افرادی که مشکل قوز قرنیه دارند بسیار مناسب می باشد و این افراد می توانند به راحتی و بدون هیچ گونه نگرانی از این نوع لنز ها استفاده کنند. به عنوان مثال افرادی که زیاد تحرک دارند و یا افرادی که ورزش های حرفه ای انجام می دهند و همچنین برخی از افرادی که قوز قرنیه دارند نمی توانند و برایشان سخت است که از عینک استفاده کنند. همواره باید از مراکز معتبری که تامین کننده لنز می باشند ، برای خرید لنز اقدام کنید و هرگز از داروخانه، عینک فروشی ها و یا فروشگاه های لوازم آرایشی و یا دیگر مراکزی که اقدام به فروش لنز می کنند، لنز تهیه نکنید !

این به این معنی است که شما باید با لوازم جانبی اضافی برای لنزهای خود خریداری کنید. 5. اگر در هنگام استفاده از لنز دچار خارش و درد شدید در چشم ها شده اید آن را از چشم خارج کرده و به پزشک خود مراجعه نمایید. حتما تا به حال به فکر استفاده از لنزهای طبی نیز افتاده اید. با تغییر رنگ در لنزهای طبی زیبایی، تغییری در دید افراد به وجود نخواهد آمد و همچنان می توانند با استفاده از این لنزها بهترین و بیشترین وضوح دید را داشته باشند. لنز چشم و همه چیز درباره آن موضوع این مقاله از اپتیک پاسارگاد ایران میباشد؛ خیلی از افراد برای بینایی بهتر و واضح تر نیاز به عینک طبی دارند و به هیچ عنوان عینک زدن را دوست ندارند و یکسری دیگر مشکل بینایی نداشته اما دوست دارند رنگ چشم خود را تغییر دهند، به همین علت از لنزهایی که همه ما بارها دیده ایم و به آن لنز تماسی گفته میشود استفاده میکنند. لنزهای طبی رنگی در رنگ ها وسایزهای مختلف و با متریال های گوناگون ساخته می شوند و بر همین اساس قیمت آن ها تغییر پیدا می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید