افرادی که از آلرژی رنج میبرند

استفاده از لنز طبی یکی از بهترین و سادهترین راه برای رفع مشکل بینایی چشمانتان میباشد. البته با رعایت موارد ذکر شده، لنزها گزینه مناسبی برای رفع نواقص چشم هستند. این لنزها بهترین جایگزین برای لنزهای سفت و شکننده هستند. با استفاده از گازهای سفت و سخت، لنزهای تماسی قابل نفوذ به کندی در پیشرفت بینشی بزرگسالان کمک می کنند. این لنزها همانند عدسی عینک کمک می کنند امواج نور در داخل کره چشم دقیقا بر نقطه اصلی تشکیل تصویر یک دیگر را قطع کنند و در درمان آستیگماتیسم،دوربینی و نزدیک بینی کاربرد دارند. عوارض نامبرده و بسیاری مشکلات دیگر به راحتی قابل پیشگیری هستند. لنزهای PMMA معمولاً هفته ها طول میکشد تا فرد با آنها سازگار شود و بسیاری از افراد نمیتوانند با موفقیت از آنها استفاده کنند. امرزوه میلیونها نفر از لنز طبی استفاده میکنند اما بسیاری افراد از مزایا و معایبی که استفاده از لنز طبی دارند، مطلع نیستند.

لنز با چشم حرکت میکند بنابراین دامنه دید طبیعی را به وجود میآورد، هیچ قابی برای مسدود کردن دید شما ندارد و به طور قابل توجهی از اعوجاج میکاهد. در این سایت گزینشی از بهترین انواع محلول لنز برای انواع لنز ها برای شما مشتریان عزیز در نظر گرفته شده است .تمامی افرادی که از لنز های تماسی شامل لنز های رنگی، لنز های آستیگمات دار توریک، لنزهای هارد، لنز های فصلی و سالانه استفاده می کنند. لنزهای طبی سخت به دو دسته ی لنز سخت استاندارد و لنز سخت نافذ اکسیژن تقسیم می شوند.برای استفاده از لنزهای سخت از محلول نرم کننده استفاده میشود.این دسته از لنزها مقاومت بیشتری نسبت به لنزهای نرم دارند. تا زمانی که خیساندن کامل نشده و محلول خنثی نشود، محلول نباید با چشم شما تماس داشته باشد. 1. حتما قبل از استفاده دست های خود را با آب و صابون ضد عفونی کنید و بعد از آن اجازه ندهید دست هایتان با چیزهای دیگر تماس پیدا کند. این لنزها بر خلاف دیگر لنزها نیازی به محلول ندارند. محلول لنز بعنوان یک ضد عفونی کننده ، برای بهره گرفتن از لنز الزامی است . چگونه وضعیت درست لنز را تشخیص ذهیم ؟ چانچه شخصی نزدیک بین باشد که در مورد استفاده از لنزهای طبی اغلب چنین است ، درست تر این خواهد بود که لنز طبی مطلوب چشم خود را تهیه کند و در صورت تمایل گاهی نیز از لنز طبی رنگی استفاده کند .

اما سئوال اینجاست که چگونه لنز های طبی را بشناسیم و نحوه استفاده درست از آن ها را یاد بگیریم. البته تجویز لنز طبی بستگی به شرایط و بررسی چشم فرد دارد و برای همه افراد نمی توان لنز چشم طبی (توریک) جهت درمان آستیگماتیسم تجویر کرد. برای این کار چشم پزشک معاینه را انجام می دهد و طبق نمره چشم لنز طبی راتجویز می کند. بیشتر کسانی که از عینک طبی استفاده نموده و ضعیفی چشم رنج میبرند به خاطر ریسک عمل های جراحی و لایزیک از انجام دادن آن صرف نظر میکنند، باید بگوییم که این ترس کاملا به جاست زیرا عمل ها اکثرا عوارضی مانند احساس خشکی چشم، تاری همیشگی چشم و عفونت را در پی دارد. آن دسته از افرادی که از خشکی چشم رنج میبرند و توانایی استفاده بلند مدت از لنزها را ندارند. 3- دچار خشکی چشم و یا پیر چشمی هستید. در صورت سوزش چشمها، لنزها را برداشته و به یک متخصص چشم مراجعه کنید.

در هر حال با توجه به جمیع شرایط ، در صورت امکان لنز طبی فصلی توصیه بهتری خواهد بود چرا که مزایای بیشتری نسبت به لنز طبی سالیانه دارد که در بخش مزایای لنزهای فصلی نسبت به لنزهای سالیانه کاملا توضیح داده شده است . همچنین، “پارامترهای” صحیح لنز شما (یعنی قدرت، قطر و خمیدگی) تنها پس از استفاده موفقیت آمیز از لنز نهایی میشود. زمانی که از این لنز ها استفاده میشود فرد احساس راحتی میکند چون به چشمهای فرد اجازه میدهد که نفس بکشند و به طور طبیعی مرطوب بمانند. برای تهیه این نوع لنز میتوانید با شماره ی ثابت : ۸۸۹۹۸۳۴۱ و یا شماره ۰۹۱۲۳۱۳۷۵۹۰ تماس بگیرید و یا در واتساپ پیام بگذارید. چرا که ممکن است باعث ایجاد عفونت در چشم شود. استفاده از لنز ممکن است برای برخی از افراد سوزش، خارش، قرمزی، درد و یا تورم ایجاد کند. لنز چشم طبی اغلب به دلیل استفاده نکردن از عینک کاربرد پیدا می کند.

دیدگاهتان را بنویسید