به جای عینک از لنز طبی استفاده کنید – Bazargate

بنابراین قیمت آنها نیز بالاتر و از 250 هزار تا 600 هزار تومان است. لنزهای فصلی را میتوانید از حدود ۱۵۰ هزار تومان تهیه کنید و برای لنزهای سالانه مبلغ حداقلی ۳۰۰ هزار تومان را در نظر بگیرید. اگه لنزهاتون مخصوص شب نیستن، حتما قبل از خواب اونا رو خارج کنید. برای پیشگیری از بروز این مشکلات ، از قطره های مخصوص لنز های طبی استفاده کنید . اما برای جلوگیری از عفونت لازم است که هفته ای یک بار این لنزها را از چشم خود خارج کنید و با محلول مخصوص ضدعفونی کنید. بهترین گزینه برای دستیابی به تناسب اندام و سلامتی، رژیمهای بهاره غفاری هستند که با ارائه رژیمهای اختصاصی، به شما کمک میکنند بدون حذف مواد غذایی، وزن خود را کاهش یا افزایش دهید. لنزهای آرایشی بدون نمره قیمت کمتری نسبت به انواع طبی فصلی و سالانه یا لنز طبی-رنگی دارند. افرادی که پیرچشمی دارند و یا یک چشم آنها در دید مشکل دارد از لنز های طبی مندویژن استفاده کنند.

عدسی نازکی که بر روی قرنیه چشم جای گرفته و آن را پوشش می دهد، لنزهای طبی یا عدسک نام دارد. لنز روزانه: لنز روزانه نسبت به اقسام دیگر، کوتاهترین عمر مفید را دارد. از آنجا که لنزهای GP نسبت به لنزهای PMMA قابل نفوذ در برابر اکسیژن هستند، میتوانند در نزدیکی چشم قرار بگیرند و از لنزهای سخت معمولی، راحتتر هستند. این مرحله باعث می شود تا لنزها دقیقا روی چشم بیمار قرار بگیرند . لنز سخت به عنوان یکی از انواع لنز طبی، شامل لنزهای سخت نافذ اکسیژن و لنزهای سخت استاندارد می گردد. شما میتوانید از دکتر عینک انواع لنز را از برندهای هایدرو، آکواسافت، مورنینگ، بونو، سافتویژن، اکسل و … همراه ما باشید، در این نوشته میخواهیم شما را با انواع لنز طبی و غیرطبی، مزایا، معایب هر کدام و شیوهی نگهداری از آنها آشنا کنیم. لنزهای از نوع طبی برای مراقبت و نگهداری از چشم ها، از گزینه های تاثیر گذار و مؤثر به شمار می روند. برخی از این عوامل عبارتاند از: استفاده از لنز چشم نامناسب بزرگتر یا کوچکتر از مردمک چشم، حساسیت به محلول شوینده لنز، شستشو و نگهداری نامناسب، استفاده از لنزهای تماسی نامناسب، استفاده بیش از حد از لنزهای طبی و رنگی.

اگر چشم ها بیش از حد خشک شوند، قرنیه زخم می شود که می تواند بسیار دردناک باشد. اغلب لنزهای طبی، بنا به درخواست مصرف کنندگان، می تونن رنگی هم باشن. هربار هم که لنز را از چشمتان درمیآورید، بلافاصله آن را در قسمت مربوطه قرار دهید تا مشکلی پیش نیاید. لنزها را به طور منظم عوض کنید و از بکارگیری آن بیش از مدت تجویز شده بپرهیزید. یکی از مزایای لنزهای طبی این است که خیلی زود به آنها عادت می کنید. هر کس برای هدف خاصی اقدام به خرید لنز چشم می کند. یادتان باشد اگر از این نوع لنز استفاده میکنید لازم است که هفتهای یک بار آنها را از روی چشم بردارید و با محلول مخصوص تمیز و ضدعفونی کنید. البته حتما به تاریخ انقضا و کارخانه تولید آن دقت کنید. مزیت آن این است که اجازه رسیدن اکسیژن بیشتری را به قرنیه میدهد. این لنز ماکسیما رضایت قابل توجهی را در کشور ایران کسب کرده است. این مدت زمان است که محدوده قابل استفاده هر لنز را مشخص میکند. نکته قابل توجه این است که لنزهای چشمی را فارغ از دستهبندی بر اساس نوع (روزانه، فصلی و غیره)، باید با در نظر گرفتن به تاریخ انقضا خریداری نمود.

اولین نکته در دستهبندی لنز طبی، نوع آن بر اساس جنس است. لنز طبی چشم نیز همین سیر را طی کرده و روز به روز نمونههای جدید و بهتر آن به بازار معرفی میشود. اگر لنزهای تماسی کنونیتان برایتان ناخوشایند است، سعی کنید آنها را تعویض کرده یا یک نسخه جدید دریافت کنید. چنانچه پس از عمل دچار تاری دید هستید، میتوانید در این فاصله توصیهشده از عینک استفاده کنید. بیشتر بخوانید: تاری دید بعد از عمل لیزیک طبیعی است؟ آنها دیدی واضح ارائه می دهند و می توانند بیشتر آستیگماتیسم را درمان کنند. در مواقعی که نمره آستیگماتیسم فردی بیشتر از اعداد ذکر شده باشد، استفاده از لنزهای طبی هارد یا سافت توریک ضرورت پیدا می کند. 3. نمیتوانند آستیگماتیسم قرنیه را اصلاح نمایند، چون شکل قرنیه را به خود میگیرند و بنابراین در آستیگماتیسمهای بالاتر از 5/1 دیوپتر تجویز نمیشوند . افراد مبتلا به آستیگماتیسم نمیتوانند از هر نوع لنزی استفاده کنند.. این لنزها بهترین انتخاب برای افرادی هستند که نمیتوانند یا نمیخواهند از عینک استفاده کنند. لنزهای طبی و شمارهدار بهترین گزینه برای افرادی محسوب میشود که عینک زدن برای آنها به محدودیت تبدیل شده است. لنز سخت PMMA: این لنزها که امروز دیگر قدیمی محسوب میشوند، از یک مادهی پلاستیکی سخت ساخته شدهاند.

دیدگاهتان را بنویسید