تهیه و توزیع انواع کنتاکت لنزهای طبی – رنگی

طریقه استفاده از آنها بسیار آسان و راحت می باشد. این محصولات به افرادی که دارای چشم های حساس هستند کمک می کنند تا راحت تر از لنز های طبی استفاده کنند . مراقبت از لنزهای تماسی، عفونت زدایی و نگهداری درست از آن ها راحت تر از چیزی است که فکرش را می کنید. لنزهای تماسی باید دید مناسبی برای فرد فراهم کنند و میوپیا، هایپروپیا، آستیگماتیسم یا ترکیبی از این مشکلات را اصلاح کند. انعطاف پذیری بالایی دارند تکنولوژی اپتیکی در ساخت آنها به کار رفته است و همین ویژگی ها سبب شده که اکثر افراد که عینکی هستند این نوع لنز را جایگزین عینک کنند. گاهی این لنزها را با توجه به نیاز فردی که دچار آسیب چشم شده می سازند. اگر دچار آستیگماتیسم هستید، می توانید بعد از ۴۰ سالگی عینک های خود را کنار بگذارید و از این لنزها استفاده کنید. لنز نرم، نسل جدید لنزهای چشمی تماسی است که به جای مواد پلاستیکی از موادی تشکیل شده که آب نمک موجود در چشم انسان را جذب میکند.

که می توانید شب با وجود آن ها در چشم بخوابید. چشم پزشک با معاینه چشم، بهترین نوع لنز را برای شخص تجویز می کند. اما از آن جایی که این لنزها کل چشم را نمی پوشانند هنوز باید از عینک های آفتابی ضد یو وی استفاده کنید تا بهتر از چشم های خود در برابر نور آفتاب محافظت کنید. برای مرطوب کردن و یا تمیز کردن لنز، از محلول مناسب استفاده کنید. حتی با مراقبت درست هم، باید لنزهای تماسی خود را به طور مرتب در بیاورید و آن ها را تمیز کنید تا مانع از عفونت چشم شوید. در گذشته کسانی که از لنزهای تماسی استفاده می کردند هر شب باید آن ها را در می آوردند و تمیز می کردند. سوم این که، ممکن است که فرد مشکل دیگری داشته باشد که استفاده از لنز در او را محدود می کند. انواع دیگری از لنز هم وجود دارند از جمله لنزهایی که می توان آن ها را برای موقعیت های خاص مثل اصلاح کراتوکونوس یا قوز قرنیه استفاده کرد. از سوی دیگر افرادی که به بیماریهایی مثل دیابت، پرکاری تیروئید، بیماریهای دست و دهان مثل تبخال، آلرژی و حساسیت فصلی و مداوم و آکنه روزاسه (التهاب و قرمزی مداوم پوست صورت یا آکنه بزرگسالی) مبتلا هستند، نمیتوانند از لنزهای تماسی سخت و نرم استفاده کنند.

در آخر هم لیستی از خصوصیات مورد نظرتان که از لنز انتظار دارید را یادداشت کنید (مثلا رنگ و امکان استفاده در شب). سپس می توانید آن ها را از داروخانه یا سایر مراکز تهیه کنید. هنگام خرید لنزهای زیبایی دقت کنید که حتما نوع با کیفیت آن را تهیه کنید. لنز های جانسون جانسون اکوویو با مزیت افزوده شده ی HYDRACLEAR PLUS دارای راحتی فوق العاده، خشکی و ناراحتی چشم را به حداقل و کیفیت بینایی را به حداکثر میرساند و حتی مناسب برای زمان انجام کار های چشمی است. اما با معرفی برخی از لنزهای تماسی، افراد می توانستند با وجود آن ها در چشم بخوابند. کسانی که دارای مشکلات چشمی از جمله دوربینی و نزدیک بینی و آستیگماتیسم هستند به جای عینک می توانند از لنزهای طبی استفاده کنند، علاوه بر لنزهای طبی لنزهایی نیز وجود دارند که غیر طبی هستند و بیشتر برای زیبایی مورد استفاده قرار می گیرند. به همین خاطر است که تنوع عظیمی از انحنا و شکل های مختلف لنز وجود دارد. لنزهای تماسی زیبایی که شامل رنگ های مختلفی هستند و برای تغییر رنگ چشم ها طراحی شده اند. لنز تماسی توریک که برای درمان آستیگماتیسم، نزدیک بینی و دور بینی طراحی شده اند.

لنز چشم توریک دارای حالت ها و طول های متفاوتی است که این طول ها باعث می شوند مشکلات آستیگمات، دوربینی و نزدیک بینی درمان و اصلاح شود. این لنزها بر اساس شکل چشم و نیاز بینایی هر شخص به طور مخصوص درست می شوند. برای مثال می توانید با استفاده از این لنزها چشم های سبز یا آبی داشته باشید. البته باید دقت داشته باشید که در صورت عدم انجام کلیه مراحل نباید از لنز مورد نظر استفاده کنید زیرا این کار باعث آسیب دیدگی چشمان شما خواهد شد . توجه داشته باشید قبل از باز کردن لنز از سلامت فیزیکی آن مطمئن شوید ! گاهی دلیل سوزش چشم میتواند این باشد که بلافاصله بعد از باز کردن بسته لنز، آن را داخل چشم میگذارید. اصل بودن محصولات: برخی از مردم هنوز این هراس را دارند که خرید لنز تماسی از فروشگاههای آنلاین کار پرخطری است و نمیتوان به آنها اعتماد کرد.

0 دیدگاه دربارهٔ «تهیه و توزیع انواع کنتاکت لنزهای طبی – رنگی;

دیدگاهتان را بنویسید