لنز طبی 💙 خرید لنز طبی 💙 فرالنز

جراحی لیزیک یکی از جدیدترین روشها برای درمان عیوب انکساری چشم است که در آن برای اصلاح عیوب چشم از دستگاههای پیشرفتهای به نام دستگاه لیزر اگزایمر استفاده میکنند. بسیاری از افراد بعد از گذشت چند سال در صورت تغییر نکردن شماره چشم نیازی به عینک پیدا نمیکنند. به همین دلیل بسیاری از افراد از جراحی لیزیک برای اصلاح عیوب انکساری چشم استفاده میکنند. لنزهای طبی علاوه بر اصلاح عیوب انکساری چشم باعث درمان بیماری پیر چشمی در مدت زمان کوتاه میشوند. لنزهای طبی اگرچه ممکن است در طولانی مدت باعث ایجاد مشکلاتی در چشم شوند اما برخلاف جراحی لیزیک عوارض چندانی ندارند. با این حال اگر کسی تمایلی به درمان عیوب انکساری به روش جراحی لیزیک ندارد، میتواند از انواع لنزهای طبی برای درمان نزدیک بینی، دوربینی و آستیگماتیسم استفاده کند. در واقع در صورتی که فرد برای اصلاح عیوب انکساری چشم از لنزهای طبی استفاده کند نیازی به عینک برای مطالعه و اصلاح پیر چشمی ندارد؛ اما طبق بررسیهای انجام شده جراحی لیزیک باعث اصلاح پیر چشمی در فرد نمیشود. بدن ما در حالت عادی دارای یک سیستم ایمنی بسیار قوی است که با هرگونه عوامل خارجی می تواند مبارزه کند.

این لنزها در دو نوع نرم و سخت تولید میشوند. که با نام عیوب انکساری چشم شناخته میشوند، از شایعترین مشکلاتی هستند که باعث اختلال در عملکرد چشم میشوند. جدول واردات و صادرات عدسی(لنز) چشمی تماسی در کشور به تفکیک سال در شکل زیر آمده است. در هرحال شما با لایه ای مانع از اکسیژن رسانی طبیعی به چشم خودتان شده اید و بهتر است این ریسک را نکنید که در هنگام خواب نیز از لنزهایتان استفاده کنید.همیشه گفته ایم، چشم ها عضو حساسي هستند و عدم توجه به ان ها مشکلات جدی ایجاد میکند. • لنز طبی بر خلاف عینک ها مانع فعالیت های فرد نمی شود. 8. از همه مهم تر، یک بار در روز لنز های طبی خود را تمیز کرده و ضدعفونی کنید ، مگر در صورت استفاده از لنز های یک بار مصرف . یکی دیگر از انواع لنزهای طبی، لنز طبی نرم است این لنزها از جدیدترین نسل لنزها محسوب می شوند، در ساخت این لنزها از مواد پلاستیکی استفاده نمی شود و از موادی بهره گرفته می شود که در آنها جذب آب نمک موجود در اشک انسان امکان پذیر است و از آن به عنوان لنزهای آب دوست یا هیدروفیل نیز یاد می شود.

این یکی از جدیدترین تغییرات در ساختار لنز تماسی است. لنزهای طبی در انواع مختلفی به لحاظ محل استفاده و جنس مواد تولید میشوند. این نوع لنزها که معمولاً گرانتر از بقیهی لنزهای نرم هستند، برای درمان آستیگماتیسم استفاده میشوند اما با این همه کارایی برای اصلاح عیوب آستیگماتیسم بهاندازهی لنزهای سخت نافذ اکسیژن نیست. این لنزها جایگزین مناسبی برای عینک هستند و در کوتاه مدت باعث اصلاح عیوب انکساری چشم میشوند. این عوامل در لنز های طبی به میزان اکسیژن رسانی به قرنیه چشم و میزان آبرسانی لنز که باعث راحتی لنز در چشم میشود ، دسته بندی میشود . استفاده طولانی مدت از لنزها باعث کاهش اکسیژن رسانی به قرنیه میشود که آسیبی غیر قابل بازگشت خواهد داشت. قابل اطمینان تر از نظر یه چشم پزشک یا اپتومتریست با تجربه نیست و شما هم باید فقط به همون اکتفا کنید. لنزهای طبی معمولاً تا 30 روز قابل استفاده هستند و بعد از آن مجدداً باید تعویض شوند.

این لنز ها همان طور که از نامشان پیداست لنز های هفتگی هستند یعنی میتوان به صورت روزانه تا یک هفته از آن ها استفاده کرد و بعد از استفاده با توجه به شرایط ساخت باید لنز دیگری جایگزین شود. موقع خرید لنز طبی باید تصمیم بگیرید که می خواهید از لنزهای یکبار مصرف روزانه استفاده کنید یا لنزهای فصلی را داشته باشید. در این سایت گزینشی از بهترین انواع محلول لنز برای انواع لنز ها برای شما مشتریان عزیز در نظر گرفته شده است .تمامی افرادی که از لنز های تماسی شامل لنز های رنگی، لنز های آستیگمات دار توریک، لنزهای هارد، لنز های فصلی و سالانه استفاده می کنند. لنز فصلی به لنزهایی گفته میشود که طول عمر ۹۰ روزه دارند و پس از این دوره مصرف، باید دور انداخته شوند. نزدیک بینی، دور بینی، آستیگماتیسم و… زیرا که برای تصحیح آستیگماتیسم لنز میبایست در درجه معینی نسبت به قرنیه چشم قرار بگیرد و پس از هر بار پلک زدن در صورت تکان خوردن لنز دوباره به همان زاویه برگردد.

دیدگاهتان را بنویسید