لنز طبی 💙 خرید لنز طبی 💙 فرالنز

اینجاست که خرید لنزهای طبی به کمک ما میان. بنابراین این اکسیژن رسانی وابسته به اشک میان قرنیه و لنز است. یکی دیگر از انواع لنزهای سخت نیز، لنز سخت نافذ اکسیژن است این لنز به دلیل این که به راحتی تبادل اکسیژن را انجام می دهد برای کسانی که مشکل قوز قرنیه دارند بسیار مناسب است. لنزهای تماسی هم جنبهی طبی و درمانی دارند و هم شامل لنزهای زیبایی و آرایشی میشوند. توجه داشته باشید که ارسال محصول برای شهر تهران از طریق پیک و در همان روز است اما برای دیگر شهرهای ایران، کالاهای خریداری شده توسط پست پیشتاز فرستاده میشوند و ممکن است به دست مشتری رسیدن آن تا ۷۲ ساعت طول بکشد. بر اساس تحقیقات پزشکی، افراد سیگاری بیشتر از افراد غیرسیگاری در اثر استفاده از لنز دچار مشکل میشوند. دلیل این امر آن است که لنزهای نرم بهخاطر انعطافپذیری، شکل قرنیه را به خودشان میگیرند و به همین علت در آستیگماتیسمهای بالاتر از یکونیم تجویز نمیشوند. حتی نوجوانان هم در صورت داشتن آگاهی کامل، می تونن بدون مشکل از لنزهای تماسی استفاده کنن اما حتما باید با نظارت یه بزرگ تر که آگاهی داره، این کار رو انجام بدن.

برای درک بهتر این موضوع پیشنهاد میکنیم مطالب منتشر شده در وبسایت دکتر فارمو در رابطه با لنز چشم را هم مطالعه کنید. در این لنزهای شفاف که جنبهی درمانی دارند، رنگ آبی کمرنگ یا سبز به لنز اضافه میشود تا در زمان گذاشتن یا برداشتن لنز بهتر دیده شود یا زمانی که به زمین میافتد، بهراحتی تشخیص داده شود. در طراحی و ساخت لنزهای نرم بهجای مواد پلاستیکی از موادی استفاده میشود که توانايی جذب محلول نمكی (آب نمكی كه در اشک چشم انسان وجود دارد) را داشته باشد، به همین خاطر لنزهای نرم به اصطلاح «هیدروفیل» یا دوستدار آب هستند، طبیعیترند و بهخاطر خاصیت انعطافپذیری و نرمی که دارند، تحمل آنها روی چشم راحتتر است. مهمترین مزیت لنزهای چشمی تماسی نرم این است که بهخاطر انعطافپذیریای که دارند، تحمل آنها برای بیمار راحتتر است. لنز هیبریدی ترکیبی از لنزهای نرم و لنزهای سخت هستش که کیفیتی بسیار بهتری در بینایی ایجاد می کنن و تمام مزیت های هر دو نوع لنز رو دارن اما به دلیل سختی استفاده و فیکس کردن روی چشم و همچنین قیمت بالا، کمتر مورد استقبال قرار دارن. از دیگر خاصیتها و مزایای این نوع لنز ها می توان به افزایش دید و قدرت بینایی اشاره کرد.

سپس لنز را که روی انگشت اشاره است، داخل چشم قرار دهید. به طور کلی می توان گفت لنز طبی، یک عدسی بسیار ظریف و کوچکی است که بر روی قرنیه ی چشم قرار داده می شود و باعث عبور اکسیژن از خود و به داخل قرنیه چشم می شوند. لنز سخت استاندارد به گونه ای از لنزها گفته می شود که توانایی انتقال اکسیژن را هم دارند. لنزهای طبی برای این گونه از افراد کاملا مناسب هستند. اما مهمترین ایراد لنزهای تماسی نرم ناتوانی آنها در اصلاح مشکل «آستیگماتیسم قرنیه» است. سیاری از چشم پزشکان متخصص کنتاکت لنز، لنز فصلی را توصیه میکنند مگر اینکه دید شما مثلا در برخی از شماره های بالای آستیگماتیسم با لنز فصلی اصلاح نشود. هر نوع لنز، محلول مخصوص به خود را دارد. اکثر لنزهای روزانه، طراحی شده اند که از یک روز، سه ماه و یک سال بسته به مواد لنز، استفاده می شوند.

کسانی که مشکلات بینایی مانند دوربینی، نزدیک بینی و آستیگماتیسم دارند با دستور پزشک میتوانند از لنزهای آستیگمات طبی استفاده نمایند. امروزه لنزهای طبی در برخی بیماران، جایگزین عینک شده اند و افراد بسیاری برای رفع مشکلات بینایی خود به توصیه ی پزشک از این لنزها استفاده می کنند. استفاده از لنزهای طبی برای افراد سیگاری توصیه نمی شود زیرا دود سیگار تاثیرات منفی بسیاری برای لنزهای طبی در بر دارد. لنزهای تعویضی و قابل استفاده مکرر: ماهانه یا یک فصل. ویژگی قابل توجهی که این ماده دارد این است که باعث میشود هوا و اکسیژن بیشتری به چشم شما برسد. چه زمانی باید لنزها رو دور بندازیم و دیگه قابل استفاده نیستن؟ لنز یک بار مصرف روزانه بعد از هر استفاده در طول یک روز، دور انداخته می شوند، اما لنزهای روزانه دیگر بعد از هر بار استفاده در پایان روز باید تمیز و ضد عفونی شوند. از لنزهای تماسی نرم روزانه نباید بیشتر از ۱۸ ساعت در طول روز استفاده کنید. لنزهای روزانه یا یکبار مصرف: بعد از یک روز استفاده. لنز طبی نرم این نوع لنزهای طبی جزو جدیدترین و به روز ترین نسل لنزهای طبی به حساب می آیند. افرادی که نمره چشم آستیگمات دارند هم جزو گروه نمره های ضعیف مثبت می باشند و به سختی می توانند در ایران ، لنز طبی رنگی پیدا کنند.

دیدگاهتان را بنویسید