نمایندگی خرید لنز طبی چشم

افرادی که از لنز طبی استفاده میکنند، باید بهصورت مداوم توسط دکتر متخصص چشم معاینه شوند تا از هرگونه عارضه چشمی پیشگیری کنند. افراد مبتلا به آستیگمات هم میتوانند از لنز استفاده کنند، ولی باید باتوجه به شماره چشم خود، با متخصص چشم مشورت کنند. هربار پیش از مصرف دوباره لنزها، باید آنها را ضدعفونی و تمیز کنید تا جرمهای بیماریزا و پروتئین، چربی و کلسیم موجود در اشک چشم که روی سطح لنز جمع شده پاک شوند. 5. اگر در هنگام استفاده از لنز دچار خارش و درد شدید در چشم ها شده اید آن را از چشم خارج کرده و به پزشک خود مراجعه نمایید. برای خشک کردن دست ها از یک حوله بدون پرز باید استفاده کرد. برای خشک کردن دستهایتان از پارچه، دستمال یا حوله بدون پرز استفاده کنید. در بهترین حالت لنز روزانه را نباید بیشتر از ۱۸ ساعت داخل چشمتان نگه دارید. برای اینکه چشمتان به استفاده از لنز عادت کند، روزهای اول فقط چند ساعت لنز را در چشم خود نگه دارید و به مرور ساعات استفاده را بیشتر کنید.

درست است که برخی لنزها چشم راست و چپ ندارند، اما متخصصان توصیه میکنند اگر لنزی را برای بار اول در چشم راست گذاشتهاید تا آخرین روز استفاده همچنان برای چشم راست از آن استفاده کنید. کیفیت دید در ساعتهای اولیه روز تقریباً بیشتر از ساعات پایانی خواهد بود، زیرا آب لنز کم میشود. ترکیب قرصهای ضدبارداری و لنزهای تماسی باعث از بین رفتن توازن در لایه تولید اشک شده که تولید بیش از حد اشک را در پی دارد. استفاده از لنزهای تاریخ مصرف گذشته، موجب ایجاد مشکلات چشمی و عفونت میشود. چراکه این قطرهها موجب ایجاد رسوب روی لنز میشوند. استفاده طولانیمدت از لنزهای چشمی و رعایت نکردن بهداشت، میتواند موجب عفونت چشمی شود. امروزه بیشتر از همیشه تنوعی از لنزهای تماسی برای راحتی، بینایی خوب و سلامت چشم در دسترس هستند. البته باتوجه به اینکه لنزهای سالانه در حین خواب از چشم خارج نمیشوند، احتمال عفونت چشمی آن افزایش مییابد. یادتان باشد لنزهای طولانیمدت را حداقل هفتهای یکبار از روی چشمتان بردارید و تمیز کنید. در صورتی که بهخاطر استفاده از لنز دچار التهاب، قرمزی چشم، ریزش اشک شدید، خشکی چشم یا تاری دید شدید، بلافاصله لنز را بردارید و با چشم پزشک تماس بگیرید.

همیشه قبل از تماس دست با لنز، حداقل ۳۰ ثانیه دستهای خود را با آب و صابون بشویید. حواستان باشد که وقتی در چشم خود لنز دارید، هرگونه فشار و مالش سخت چشم میتواند خطرناک باشد. در بازار گسترده لوازم آرایشی، دانستن بهترین مارک رژ لب و اطمینان از کیفیت آن ضروری است. لنزهای طبی و به طور کلی لنزها، عدسی بسیار نازکی هستند که بر روی قرنیه چشم قرار داده می شوند و به دلیل تبادل اکسیژن مستقیم قرنیه چشم ضروری است که لنزهای طبی مناسب توانایی عبور اکسیژن از خود را داشته باشند. • یکی از مشکلات رایج عینک ها خسته کردن اعضای صورت مانند بینی و گوش است که لنزها این مشکلات را رفع کرده اند و تقریباً فرد وجود جسم خارجی در چشم خود را حس نمی کند. در صورتی که به مدت طولانی از لنز ها استفاده شود ممکن است باعث کاهش اکسیژن رسانی به قرنیه شود که این امرآاسیب های غیرقابل بازگشتی را به افراد وارد میکند.

وقتی برای مدتی از لنز چشم استفاده میکنید، ممکن است به آلودگی و حتی رسوب لوازم آرایشی چشمی دچار شود. باید بگوییم بله. به همین دلیل برای جلوگیری از خشکی چشم بهتر است از قطرههای مرطوبکننده لنز استفاده کنید. لنز یکبار مصرف یعنی امکان استفاده مجدد از آن وجود ندارد و پس از خارج شدن از چشم باید دور انداخته شود. لنزهایی که روی بستهبندیشان در قسمت مربوط به بینایی عدد صفر نوشته شده، یعنی چپ و راست آنها باهم متفاوت نیست. همانطور که از اسمش مشخص است، این مدل لنز چشم صرفا برای زمان بیداری طراحی شده است و در حین خواب حتما باید از چشم بیرون آورده شود. چگونه لنز را درون چشم قرار دهیم یا بیرون آوریم؟ از آنجاییکه لنز از بیرون دیده نمیشود و مثل عینک بهچشم نمیآید، از نظر ظاهری، زیبایی فرد را تحت تاثیر قرار نمیدهد. به صورت کلی بهتر است که در هنگام خواب لنزها را بیرون بیاورید.

دیدگاهتان را بنویسید